Oferty pracy

Specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Konotopa (pow. warszawski zachodni)

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i optymalizacja zakupów materiałów i komponentów produkcyjnych
  • Optymalizacja kosztów zakupu
  • Współpraca z dostawcami w zakresie terminowej realizacji dostaw
  • Współpraca z działem produkcyjnym i księgowym
  • Współdziałanie z przewoźnikami w zakresie realizacji zamówień i zleceń transportowych
  • Poszukiwanie oraz dobór potencjalnych dostawców

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji procesów zakupowych w branży produkcyjnej.
  • Doświadczenie w branży
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość systemów ERP/MRP
  • Prawo jazdy kat. B.

CV proszę przesyłać na adres j.radziszewski@elbox.pl