Oferty pracy

EL-BOX sp. z o.o. Sp.k., jeden z największych w regionie usługodawców w zakresie plastycznej obróbki blach i profili, od ponad 25 lat obecny na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Ślusarz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Konotopa

Obowiązki:

  • precyzyjne prace szlifierskie i ślusarskie,

  • uczestniczenie w procesach produkcyjnych: szlifowanie, wiercenie, rozwiercanie, gwintowanie, gięcie, nitowanie, pemowanie, fazowanie,

  • produkcja komponentów o wysokim poziomie jakości zgodnie ze specyfikacją oraz rysunkami,

  • wykonywanie zadań zgodnie z listą zleceń produkcyjnych,

  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, na powierzonych narzędziach i maszynach,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn - Haeger, Costa, prasa PMS, TOX

  • przestrzeganie procedur jakościowych,

  • praca z dokumentacją produkcyjną,

  • kontrola jakości wykonywanych elementów,

  • ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz kadrą kierowniczą

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (mile widziane w kierunku ślusarz, mechanik)

  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność pracy zgodnie z procedurami

  • gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany)

  • chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny

  • opiekę medyczną ENEL-MED

  • możliwość rozwoju zawodowego

CV proszę przesyłać na adres elbox@elbox.pl