O Firmie

Od ponad 25 lat świadczymy usługi obróbki blach.

Oferujemy kompleksowe usługi, od uzgodnienia wymagań i warunków technicznych, poprzez projektowanie i opracowanie technologii, wykonanie serii prototypowej do wdrożenia seryjnej produkcji obudów, łącznie z wykonaniem pokryć galwanicznych, lakierniczych oraz sitodruku.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników oraz zastosowaniu najnowocześniejszych technologii w zakresie obróbki blach możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy, nie tylko na rynku krajowym, ale również zagranicznym.

Dzięki zastosowaniu najnowszych maszyn AMADA i TRUMPF oraz nowoczesnych technologii w zakresie obróbki blach gwarantujemy bardzo dużą dokładność i powtarzalność wykonywanych podzespołów. Oferujemy krótkie terminy dostaw oraz konkurencyjne ceny.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, pomagającą klientowi w rozwiązywaniu wszystkich problemów technicznych związanych z realizacją projektu. Projektujemy przy użyciu programów Autocad oraz Solid Edge.

Zapewniamy pełną realizację projektu od uzgodnienia wymagań warunków technicznych do produkcji prototypu, serii próbnej i realizacji ostatecznej wersji.

Zachęcamy do złożenia zapytania ofertowego, na które odpowiemy w krótkim czasie.