Oferty pracy

EL-BOX Sp. z o.o. Sp.k.

EL-BOX sp. z o.o. Sp.k., jeden z największych w regionie producentów i eksporterów wyrobów z blach, od ponad 20 lat obecny na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Operator lasera CNC 3D
Miejsce pracy: Konotopa

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa laserów sterowanych numerycznie 3D (tuba)
  • praca na podstawie rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
  • dokonywanie pomiarów detali
  • kontrola jakości wykonywanych produktów

WYMAGANIA:

  • doświadczenie przynajmniej 1 rok jako operator lasera  TRUMPF
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • praca w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność programowania maszyny będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny
  • możliwość rozwoju zawodowego